Szkolenie w hotelu w Krakowie

Szkolenie w hotelu w Krakowie

Jest takie miejsce w Krakowie, które potrafi odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości. Hotel Orient, bo o nim mowa to nowoczesne i komfortowe miejsce na wypoczynek i świetną zabawę. Wystrój hotelu zachwyca, a celem pracowników Orientu jest to, by rozpieszczać każdego gościa bez wyjątku. Lokalizacja to kolejny niewątpliwy atut – z dala od zgiełku, ale blisko do najważniejszych punktów w mieście.

Oferta szkoleniowa w Orionie

Szkolenie w hotelu w KrakowieHotel Orient jest idealnie przygotowany do organizacji wszelkich szkoleń i konferencji. To kompleksowe centrum konferencyjno – szkoleniowe z wysokiej jakości profesjonalnym zapleczem technicznym, dlatego wszelkie szkolenia, seminaria czy szkolenia tam się odbywające zawsze kończą się sukcesem. Komfortowe i przestronne 3 sale konferencyjne i szkoleniowe czekają do dyspozycji. Na gości czeka też pyszny lunch w hotelowej restauracji oraz wiele dodatkowych usług i atrakcji. Jedną z nich są organizowane gry symulacyjno – szkoleniowe, które za każdym razem spotykają się z wielkim entuzjazmem ze strony uczestników. To idealny sposób na atrakcyjne dopełnienie każdego szkolenia. Poniżej kilka przykładów gier czekających na Gości hotelu:

Team balance – ten rodzaj gry jest w formie praktycznego i dynamicznego ćwiczenia dedykowanego między innymi dla procesów Assessment Center. Stawia na zbadanie możliwości zespołu i umiejętność zarządzania projektowego.

Sunflower – ta pięknie nazwana gra to nic innego jak symulacja związana z tematem współdziałania i efektywnej komunikacji, jeśli chodzi o jak najlepsze zrozumienie i spełnianie oczekiwań Klienta. Odpowiednia dla branży związanej z Employer Branding.

Hotel Orion jak widać wyraźnie to ogrom atrakcji i szereg możliwości, aby poznać pełną propozycję szkoleniową i nie tylko najlepiej zapoznać się z materiałami na stronie internetowej hotelu.

No Comments

Post a Comment